enlarge
| Min. Temp: | 0ºC |
| Weight: | 190g |
| Fabric: | 10X |
| Down Quality: | 1000 |
enlarge
| Min. Temp: | -5ºC |
| Weight: | 240g |
| Fabric: | Ultrashell |
| Down Quality: | 1000 |
enlarge
| Min. Temp: | -15ºC |
| Weight: | 365g |
| Fabric: | Ultrashell |
| Down Quality: | 1000 |